Posiadamy licencję na wypiek komunikantów i hostii do sprawowania Eucharystii wydaną przez Biskupa Kurii Bielsko-Żywieckiej, potwierdzoną przez Komisję ds.Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski.

Zdrowie i samopoczucie

Grypa i przeziębienie

978-83-65504-27-2

Nowy produkt

Dodatkowe informacje

Waga0.03 kg
Format

A6

Liczba stron

32

Numer ISBN

978-83-65504-27-2

Rok wydania

2017

Więcej szczegółów

2,44 zł

Więcej informacji

Naszym Czytelnikom proponujemy poradnik z serii „Boża Apteka” poświęcony zapobieganiu grypie i przeziębieniu oraz ich leczeniu. Okres jesienny sprzyja bowiem rozwojowi tych chorób ze względu na niekorzystne warunki pogodowe. Bardzo często od razu szukamy najprostszych sposobów na poradzenie sobie z infekcjami dróg oddechowych.

W naszym poradniku zebraliśmy skuteczne, sprawdzone kuracje, które mogą nas uchronić przed stosowaniem różnych antybiotyków i innych medykamentów. Zaprezentowane przepisy odwołują się do naturalnych, znanych w naszej tradycji metod wykorzystujących głównie zioła, kwiaty, owoce i warzywa.

Opis

Poradnik Grypa i przeziębienie poświęcony jest zapobieganiu grypie i przeziębieniu oraz ich leczeniu. Okres jesienny sprzyja bowiem rozwojowi tych chorób ze względu na niekorzystne warunki pogodowe. Bardzo często od razu szukamy najprostszych sposobów na poradzenie sobie z infekcjami dróg oddechowych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Grypa i przeziębienie

Grypa i przeziębienie

Dodatkowe informacje

Waga0.03 kg
Format

A6

Liczba stron

32

Numer ISBN

978-83-65504-27-2

Rok wydania

2017

13 innych produktów w tej samej kategorii: