Naszym Czytelnikom proponujemy poradnik z serii Boża Apteka poświęcony schorzeniom układu moczowego. Dotykają one niemal każdego w różnym natężeniu. Maja też zróżnicowany charakter, przebieg i konsekwencje. Niekiedy wskazują na poważniejsze choroby, których nie wolno zlekceważyć.

W naszym poradniku zebraliśmy skuteczne, sprawdzone kuracje, które łagodzą dolegliwości nerek, pęcherza moczowego bądź też niekiedy dość uciążliwe problemy z prostatą. Zaprezentowane przepisy odwołują się do naturalnych, znanych w naszej tradycji metod wykorzystujących głównie zioła, kwiaty, owoce i warzywa. Redakcja dołożyła wszelkich starań, aby wybrane receptury były zgodne z ogólnymi zasadami leczenia i stanowiły jedynie uzupełnienie standardowych, konwencjonalnych metod, ale ich nie zastępowały.

Opis

Poradnik Schorzenia nerek i układu moczowego poświęcony jest schorzeniom układu moczowego. Mogą one niekiedy wskazywać na poważne choroby, więc nie wolno ich lekceważyć. Zebrane w naszej publikacji naturalne kuracje pomagają zapobiegać chorobom nerek i układu moczowego w oparciu o metody wykorzystujące zioła, kwiaty czy warzywa.