Posiadamy licencję na wypiek komunikantów i hostii do sprawowania Eucharystii wydaną przez Biskupa Kurii Bielsko-Żywieckiej, potwierdzoną przez Komisję ds.Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski.

Promocje

Zdrowie i samopoczucie

Bóle wątroby

978-83-65504-30-2

Nowy produkt

Dodatkowe informacje

Waga0.03 kg
Format

A6

Liczba stron

32

Numer ISBN

978-83-65504-30-2

Rok wydania

2017

Więcej szczegółów

2,44 zł

Więcej informacji

Naszym Czytelnikom proponujemy poradnik z serii „Boża Apteka” poświęcony dolegliwościom wątroby. Nieprawidłowa dieta, zaburzenia gospodarki lipidowej i węglowodanowej, otyłość, nadużywanie alkoholu lub stosowanie dużej ilości leków wywołują bóle o różnym nasileniu i częstotliwości występujące w okolicy nadpępkowej, po prawej stronie jamy brzusznej.

W naszym poradniku zebraliśmy skuteczne, sprawdzone kuracje, które pomagają zapobiegać chorobom wątroby i wspomagają jej prawidłowe funkcjonowanie. Zaprezentowane przepisy odwołują się do naturalnych, znanych w naszej tradycji metod wykorzystujących głównie zioła, kwiaty, owoce i warzywa.

Opis

Poradnik Bóle wątroby jest poświęcony dolegliwościom wątroby, spowodowanym m.in. przez nieprawidłową dietę, zaburzenia gospodarki lipidowej i węglowodanowej, otyłość, nadużywanie alkoholu lub stosowanie dużej ilości leków. Zebrane w tym poradniku kuracje pomagają zapobiegać chorobom wątroby i wspomagają jej prawidłowe funkcjonowanie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bóle wątroby

Bóle wątroby

Dodatkowe informacje

Waga0.03 kg
Format

A6

Liczba stron

32

Numer ISBN

978-83-65504-30-2

Rok wydania

2017

13 innych produktów w tej samej kategorii: