Posiadamy licencję na wypiek komunikantów i hostii do sprawowania Eucharystii wydaną przez Biskupa Kurii Bielsko-Żywieckiej, potwierdzoną przez Komisję ds.Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski.

Zdrowie i samopoczucie

Reumatyzm i osteoporoza

978-83-65504-29-6

Nowy produkt

Waga0.03 kg
Format

A6

Liczba stron

32

Numer ISBN

978-83-65504-29-6

Rok wydania

2017

Więcej szczegółów

2,44 zł

Więcej informacji

Naszym Czytelnikom proponujemy poradnik z serii „Boża Apteka” poświęcony chorobom układu kostnego, a przede wszystkim reumatyzmowi i osteoporozie. Na dolegliwości te uskarżają się zwłaszcza osoby starsze, ale coraz częściej cierpią na nie także ludzie młodzi. Bóle stawów nasilają się głównie w okresie jesiennym i potrafią być bardzo dokuczliwe.

W naszym poradniku zebraliśmy skuteczne, sprawdzone kuracje pomagające zwalczyć dolegliwości układu kostnego. Zaprezentowane przepisy odwołują się do naturalnych, znanych w naszej tradycji metod wykorzystujących głównie zioła, kwiaty, owoce i warzywa.

Opis

Poradnik Reumatyzm i osteoporoza poświęcony jest chorobom układu kostnego, a przede wszystkim reumatyzmowi i osteoporozie. Na dolegliwości te uskarżają się zwłaszcza osoby starsze, ale coraz częściej cierpią na nie także ludzie młodzi. Bóle stawów nasilają się głównie w okresie jesiennym i potrafią być bardzo dokuczliwe. W naszym poradniku zebraliśmy skuteczne, sprawdzone kuracje pomagające zwalczyć dolegliwości układu kostnego.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Reumatyzm i osteoporoza

Reumatyzm i osteoporoza

Waga0.03 kg
Format

A6

Liczba stron

32

Numer ISBN

978-83-65504-29-6

Rok wydania

2017

13 innych produktów w tej samej kategorii: