Posiadamy licencję na wypiek komunikantów i hostii do sprawowania Eucharystii wydaną przez Biskupa Kurii Bielsko-Żywieckiej, potwierdzoną przez Komisję ds.Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski.

Promocje

Popularnonaukowe

Czy nauka pogrzebała Boga? - John C. Lennox

978-83-7906-181-5

Nowy produkt

32,44 zł

Więcej informacji

Czy nauka musi być w opozycji do religii? Czy ci, którzy wierzą, że świat został stworzony przez Boga, są naiwnymi głupcami? Odrzucający istnienie Boga naukowcy będą zawsze przywoływali swoje argumenty, pośród których nie ma miejsca na szaleństwo, jakim jest wiara. Zapatrzeni ślepo w prawa, prawdy, twierdzenia i reguły nie są skłonni dostrzec, że to właśnie wiara w odkrywanie niemożliwego i nieznanego jest fundamentem nauki. Bo czy ktokolwiek próbowałby odkrywać nieznane lądy, nie wierząc w to, że one istnieją? Ta książka opowiada o potędze ludzkiego rozumu, o jego niewyobrażalnych możliwościach. I o pokorze tych, którzy ufając nauce, nigdy nie przestali wierzyć.

tłumacz: Grażyna Łaciak-Gomola, Aleksander Gomola
rok wydania: 2018
liczba stron: 448
oprawa: miękka
format: 130x200

Autor:

John C. Lennox - (ur. 1943), profesor matematyki Uniwersytetu Oksfordzkiego specjalizujący się w teorii grup, filozof nauki, apologeta chrześcijański; członek Green Templeton College (Nauki Matematyczne i Filozofia Nauki) i Wycliff Hall. Brał udział w słynnych debatach z krytykami religii: biologiem ewolucjonistą Richardem Dawkinsem i pisarzem Christopherem Hitchensem. Zapraszany z wykładami przez wiele społeczności uniwersyteckich całego świata.

Recenzja

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Czy nauka pogrzebała Boga? - John C. Lennox

Czy nauka pogrzebała Boga? - John C. Lennox

6 innych produktów w tej samej kategorii: