Posiadamy licencję na wypiek komunikantów i hostii do sprawowania Eucharystii wydaną przez Biskupa Kurii Bielsko-Żywieckiej, potwierdzoną przez Komisję ds.Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski.

Modlitewniki

Przekroczyć próg modlitwy ze św. Janem Pawłem II (mały format) Zobacz większe

Przekroczyć próg modlitwy ze św. Janem Pawłem II (mały format)

978-83-7971-769-9

Nowy produkt

Autor/Autorzy: ks. Zbigniew Sobolewski

Stron: 304

Oprawa: twarda, szyta, złocenia

Format: 105x152 mm

ISBN: 978-83-7971-769-9

Więcej szczegółów

11,43 zł

Więcej informacji

Święty Jan Paweł II był człowiekiem czynu, a zarazem gorliwej modlitwy – całkowitego oddania się i zawierzenia Bogu. Modlitwa dodawała mu sił w cierpieniu, niosła pociechę i nadzieję w trudnościach.

„Oddaję do rąk łaskawych Czytelników ten modlitewnik, w którym zebrałem najpiękniejsze modlitwy Jana Pawła II. Znajdują się w nim modlitwy drogie sercu Ojca Świętego, towarzyszące mu od pierwszych lat jego życia oraz te, które wypowiedział w różnych miejscach i okolicznościach” – napisał we wstępie ks. Zbigniew Sobolewski, redaktor publikacji.

Zanurzajmy się w rzeczywistość życia wewnętrznego, bo jest ono niezbędnym warunkiem wzrastania w świętości. Modlitwy i teksty zgromadzone w modlitewniku „Przekroczyć próg modlitwy ze św. Janem Pawłem II” pomogą nam, będącym uczniami oraz spadkobiercami dziedzictwa świętego papieża, doświadczać w tym procesie wsparcia Bożej łaski.

 

Odbiorcy:

- spadkobiercy dziedzictwa św. Jana Pawła II

- poszukujący inspiracji w życiu wewnętrznym

- świadomi potrzeby pogłębiania własnej wiary

- pragnący własnego nawrócenia.

 

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?

W modlitewniku zamieściliśmy wybór tekstów św. Jana Pawła II dotyczących najważniejszych aspektów życia duchowego. Znajdują się w nim modlitwy codzienne, podstawowe prawdy wiary, charakterystyka rzeczywistości Bożego miłosierdzia, medytacje o krzyżu, o Najświętszym Sercu Jezusa i Eucharystii, prośby za przyczyną Matki Bożej, a także papieskie refleksje o Kościele, rodzinie i wspólnocie ojczystej. Propozycja rachunku sumienia, umieszczona przy końcu publikacji pomoże Czytelnikom przeżyć głębiej sakrament pojednania i pokuty.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Przekroczyć próg modlitwy ze św. Janem Pawłem II (mały format)

Przekroczyć próg modlitwy ze św. Janem Pawłem II (mały format)

Autor/Autorzy: ks. Zbigniew Sobolewski

Stron: 304

Oprawa: twarda, szyta, złocenia

Format: 105x152 mm

ISBN: 978-83-7971-769-9

30 innych produktów w tej samej kategorii: