Posiadamy licencję na wypiek komunikantów i hostii do sprawowania Eucharystii wydaną przez Biskupa Kurii Bielsko-Żywieckiej, potwierdzoną przez Komisję ds.Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski.

Duchowość

certyfikat
Nowy Matt Talbot. Wyjście z mroku. Zobacz większe

Matt Talbot. Wyjście z mroku.

1700000002

Nowy produkt

18,10 zł

Więcej informacji

opis producenta

Matt Talbot. Wyjście z mroku.

Jest to prawdopodobnie najrzetelniej na świecie i w tak barwny sposób opisana historia życia sługi bożego Mateusza Talbota. Człowieka, który tak skutecznie walczył ze swoim alkoholizmem, że niedługo zostanie świętym. 

Być może byłeś lub jesteś w ciemnościach, z których nie widać drogi wyjścia? Historia życia sługi bożego Mateusza Talbota udowodni ci, że nie ma mroku bez światła, i że nawet totalny alkoholik może zostać świętym. Matt Talbot. Wyjście z mroku – to książka dla każdego, bo każdy z nas powołany jest do świętości. Jeśli On, alkoholik pijący od dwunastego roku życia, jest dzisiaj kandydatem na świętego, wzorem i orędownikiem dla wszystkich, którzy zmagają się z nałogiem, to ty również możesz, a nawet musisz zostać świętym! Jeśli natomiast uważasz, że nie masz problemu to na pewno masz obok siebie kogoś komu ta książka pomoże. Nie zwlekaj tylko podaruj ją komuś kto jej potrzebuje…

Waga0.18 kg
Wymiary21 x 14 x 1.3 cm
Autor

Jolanta Cherbańska

Okładka

miękka

Rok wydania

2017

Wydawnictwo

Syjon

Wymiary

14 x 21 cm

Ilość stron

160

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Matt Talbot. Wyjście z mroku.

Matt Talbot. Wyjście z mroku.

23 innych produktów w tej samej kategorii: