Posiadamy licencję na wypiek komunikantów i hostii do sprawowania Eucharystii wydaną przez Biskupa Kurii Bielsko-Żywieckiej, potwierdzoną przez Komisję ds.Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski.

Albumy na zdjęcia

certyfikat

Darmowa dostawa już od 350 zł

Albumy na zdjęcia

Albumy na zdjęcia przeznaczone na okazję chrztu świętego lub narodzin dziecka.

Albumy na zdjęcia Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Szybki podgląd
  114,63 zł W magazynie
  Nowy

  Album na zdjęcia doskonale nadający się na prezent z okazji chrztu świętego, lub urodzin dziecka. Album w kolorze niebieskim z aniołkiem znajdującym się na okładce. Wymiary albumy: Szerokość - 21 cm Wysokość - 16 cm Ilość kartek 29 (58 stron) Kartki albumu zostały wykonane z wysokiej jakości sztywnego papieru, każda kolejno przełożona pergaminem.

  114,63 zł
 • Szybki podgląd
  130,89 zł W magazynie
  Nowy

  Album na zdjęcia doskonale nadający się na prezent z okazji chrztu świętego, lub urodzin dziecka. Album w kolorze niebieskim z aniołkiem znajdującym się na okładce. Wymiary albumy: Szerokość - 20 cm Wysokość - 25 cm Ilość kartek 29 (58 stron) Kartki albumu zostały wykonane z wysokiej jakości sztywnego papieru, każda kolejno przełożona pergaminem.

  130,89 zł
 • Szybki podgląd
  130,89 zł W magazynie
  Nowy

  Album na zdjęcia doskonale nadający się na prezent z okazji chrztu świętego, lub urodzin dziecka. Album w kolorze różowym z aniołkiem znajdującym się na okładce. Wymiary albumy: Szerokość - 20 cm Wysokość - 25 cm Ilość kartek 29 (58 stron) Kartki albumu zostały wykonane z wysokiej jakości sztywnego papieru, każda kolejno przełożona pergaminem.

  130,89 zł
 • Szybki podgląd
  114,63 zł W magazynie
  Nowy

  Album na zdjęcia doskonale nadający się na prezent z okazji chrztu świętego, lub urodzin dziecka. Album w kolorze różowym z aniołkiem znajdującym się na okładce. Wymiary albumy: Szerokość - 21 cm Wysokość - 16 cm Ilość kartek 29 (58 stron) Kartki albumu zostały wykonane z wysokiej jakości sztywnego papieru, każda kolejno przełożona pergaminem.

  114,63 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów