Z polskiej rodziny wyszedł i miłością ogarnął świat
0

Z polskiej rodziny wyszedł i miłością ogarnął świat

19,90 zł
Brutto
1900000235

W stulecie urodzin Świętego Jana Pawła II

Ostatnie sztuki w magazynie

Pośpiesz się! Tylko 2 szt. w magazynie!

Z polskiej rodziny wyszedł i miłością ogarnął świat. W stulecie urodzin Świętego Jana Pawła II  

Stulecie urodzin Świętego Jana Pawła II może być świetną okazją, do zastanowienia się nad kondycją współczesnego świata i nad tym, jak mamy żyć w dzisiejszych, tak trudnych czasach. U schyłku XX wieku, w 1996 roku, nasz wielki rodak zauważał: „Istnieje dzisiaj wola zagłuszania głosu Boga. Co więcej, ta wola zagłuszania jest dosyć programowa. Wielu czyni wszystko, aby Jego głosu nie słyszano. Aby był słyszany jedynie głos człowieka, który nie ma nic innego do zaofiarowania poza doczesnością”.

Cenną pomocą w odkrywaniu sensu codzienności będzie z pewnością dla nas książka ks. prof. Jana Śledzianowskiego, w której dzieli się on swoją wiedzą i wiarą, świadectwem pobożności i umiłowania Papieża z Wadowic. Rozważając tajemnice życia Papieża, który był wobec świata wielkim obrońcą życia i rodziny, obudzimy w sobie na nowo tęsknotę za prawdziwym życiem, za Bogiem, który powołuje nas do bycia rodziną, piękną rodziną dzieci Bożych. Warto uczyć się od Papieża, w jaki sposób kierować się miłością nie tylko w rzeczach wielkich, ale i w zwyczajnych okolicznościach codziennego życia. W czasach chaosu i zamętu, w obliczu zagłuszania głosu Boga, warto powrócić do pedagogiki Świętego z Wadowic, by dzięki wskazówkom płynącym z jego życia bez lęku kroczyć przez życie.

ks. Jan Śledzianowski

(ur. 3 czerwca 1938), teolog, socjolog, profesor nauk teologicznych, duchowny diecezji kieleckiej. Profesor Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach. Jest założycielem licznych organizacji charytatywnych i stowarzyszeń katolickich w diecezji oraz przyjacielem wielu środowisk. Laureat licznych nagród, wyróżnień i odznaczeń, m.in. Nagroda Miasta Kielce, Złoty Krzyż Zasługi, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Autor/Autorzy:

Ks. Jan Śledzianowski

Stron:

256

Oprawa:

miękka

Format:

165 x 235 mm

Rok wydania:

2020

Wydawca:

Wydawnictwo JEDNOŚĆ

Status

Nowość

ISBN:

9788381443487

1900000235
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Z polskiej rodziny wyszedł...

19,90 zł