Posiadamy licencję na wypiek komunikantów i hostii do sprawowania Eucharystii wydaną przez Biskupa Kurii Bielsko-Żywieckiej, potwierdzoną przez Komisję ds.Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski.

Promocje

Przepisy kulinarne

200 potraw z całego świata w twojej kuchni Zobacz większe

200 potraw z całego świata w twojej kuchni

9788379719969

Nowy produkt

Autor/Autorzy: Blandine Boyer

Stron: 416

Oprawa: twarda

Format: 200 x 268 mm

Rok wydania: 2019

Tłumaczenie: Zofia Pająk

Więcej szczegółów

56,19 zł

Więcej informacji

3, 4 lub 5 składników, parę minut na przygotowanie
200 łatwych przepisów z 5 kontynentów
Do 6 składników, żeby ograniczyć wydatki
NOWY KULINARNY PRZEWODNIK PODRÓŻNIKÓW

Podróżowanie stało się coraz popularniejsze i również w Polsce pojawiły się restauracje serwujące dania z całego świata. Modne wyprawy do Tajlandii i Japonii spowodowały, że na polskie stoły trafiło sushi. Od kilku lat także kuchnia amerykańska uwodzi swoimi burgerami, bajglami oraz daniami z grilla i z rusztu. Natomiast jeśli chodzi o słodkości, blogi i książki kulinarne rozpropagowały: brownies, cheesecakes (serniki), donuts (pączki) czy muffinki.
Nie należy się bać przygotowywania egzotycznych dań, ponieważ książka maksymalnie upraszcza techniki gotowania i ogranicza potrzebne składniki, które w tradycyjnych (zwłaszcza azjatyckich) kuchniach często są dość liczne i co najważniejsze, mimo owego ułatwienia dania nie tracą smaku! Uproszczone przepisy to łatwiejsze zakupy. Gdzie szukać produktów? W supermarketach i nawet w prowincjonalnych sklepach pojawiły się półki z produktami z całego świata, i są coraz lepiej zaopatrzone.
Najwyższy czas sięgnąć po fartuch, by zaserwować bliskim egzotyczne dania tak samo smaczne, jak te próbowane podczas dalekich wojaży!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

200 potraw z całego świata w twojej kuchni

200 potraw z całego świata w twojej kuchni

Autor/Autorzy: Blandine Boyer

Stron: 416

Oprawa: twarda

Format: 200 x 268 mm

Rok wydania: 2019

Tłumaczenie: Zofia Pająk

2 innych produktów w tej samej kategorii: