Posiadamy licencję na wypiek komunikantów i hostii do sprawowania Eucharystii wydaną przez Biskupa Kurii Bielsko-Żywieckiej, potwierdzoną przez Komisję ds.Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski.

Promocje

Poradniki duchowe

certyfikat
Nowy Chcę być bliżej Boga - Wdrodze Zobacz większe

Chcę być bliżej Boga

978-83-8144-461-3

Nowy produkt

25,71 zł

Więcej informacji

"Krzyż stoi podczas gdy świat się kręci. Jest w tych słowach wielka prawda. Podczas gdy świat przyspiesza, kręci się i szaleje, tylko krzyż Chrystusa stoi mocno wbity w człowieczą ziemię. Poród niepewności jedynie Bóg jest pewny! Jeśli chcesz wygrać życie, trzymaj się krzyża".

Niniejsza książka stanowi próbę podpowiedzi, jak podjąć ów trud pracy nad sobą. Jest wprowadzeniem na drogę wskazaną przez Pana Jezusa., aby nieść swój krzyż i zwyciężać w walce ze złem. Książka podejmuje niektóre ze spraw, jakie Autor uważa za konieczne we współpracy z łaską Pana Boga na drodze życia wewnętrznego. Łączą się w nich rzeczy boskie z codziennymi, stare z nowymi, łatwe z trudnymi, co oczywiste, gdyż nie można mówić o Bogu bez odniesienia do ciężarów ludzkiej egzystencji czy pomijać rzeczy przyszłych, skupiając się wyłącznie na tych bieżących. Autor niczego nie narzuca. Poszukuje, dzieli się przemyśleniami i zaprasza do refleksji. To szansa, aby czegoś się nauczyć i coś roztrząsnąć na nowo. Jak sam podkreśla: "Ciągle się musimy uczyć! Uczmy się zatem pilnie, a by zauważyć to, co w życiu najważniejsze. Przybliżmy się do Boga, aby wszystko zobaczyć inaczej"

stron: 180

Oprawa: twarda

Format: 145 x 205 mm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Chcę być bliżej Boga

Chcę być bliżej Boga

30 innych produktów w tej samej kategorii: