Posiadamy licencję na wypiek komunikantów i hostii do sprawowania Eucharystii wydaną przez Biskupa Kurii Bielsko-Żywieckiej, potwierdzoną przez Komisję ds.Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski.

Promocje

Duchowość

Nowy Spowiedź. Instrukcja obsługi Zobacz większe

Spowiedź. Instrukcja obsługi

978-83-9491-463-9

Nowy produkt

  • Rok wydania:2019 Wydawnictwo Malak

  • Liczba stron:192

  • Oprawa:twarda/zintegrowana

  • ISBN:978-83-9491-463-9

Więcej szczegółów

28,57 zł

Więcej informacji

Książka to teoretyczny i praktyczny przewodnik po dość niełatwym dla wielu Sakramencie Pokuty i Pojednania. O. Adam Szustak OP w prosty, konkretny, ale i oryginalny sposób mierzy się w tej publikacji z różnymi wątpliwościami, niejasnościami, lękami i uprzedzeniami, które z czasem narosły wokół spowiedzi. Jednocześnie jednak z niesamowitą wyrazistością ukazuje spowiedź jako jeden z najbardziej dotykalnych śladów Boga w Kościele, pewników Jego obecności i najlepszy przykład Jego wszechmocy.

Spowiedź. Instrukcja obsługi” składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Pierwsza z nich zawiera komentarz do dwóch biblijnych „spowiedzi”, które sprawował sam Pan Jezus. Autor pokazuje Chrystusa, który spotykając ze swoim miłosierdziem dwóch apostołów, Piotra i Judasza, po pierwsze wyjaśnił, o co naprawdę będzie chodziło w spowiedzi, gdy będzie sprawował ją Kościół, po drugie zaś opowiedział, do jakiej relacji z Sobą chce zaprosić każdego grzesznika. Druga część książki to sama praktyka zawierająca szczegółowe, a zarazem bardzo przystępne i zrozumiałe omówienie poszczególnych warunków spowiedzi, czyli rachunku sumienia, żalu, wyznania grzechów oraz zadośćuczynienia i pokuty. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Spowiedź. Instrukcja obsługi

Spowiedź. Instrukcja obsługi

  • Rok wydania:2019 Wydawnictwo Malak

  • Liczba stron:192

  • Oprawa:twarda/zintegrowana

  • ISBN:978-83-9491-463-9

30 innych produktów w tej samej kategorii: