Jezus Miłosierny – Gobelin 197×96 cm [CHRIST200]
0

Jezus Miłosierny – Gobelin 197×96 cm [CHRIST200]

590,00 zł
Brutto
3000003674

Jezus Miłosierny – Gobelin 197×96 cm [CHRIST200]

Ostatnie sztuki w magazynie

Pośpiesz się! Tylko 1 szt. w magazynie!

Opis Producenta:

Obraz Jezusa Miłosiernego tkanina dekoracyjna wykonana na krośnie tkackim wyposażonym w mechanizmy Żakarda (Jacquarda). Jest to mechanizm skonstruowany przez Józefa Marię Jacquarda w 1804 r., który umożliwia niezależne sterowanie każdą nitką osnowy. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie skomplikowanych, wzorów plastycznych, będących zestawieniem różnych splotów. Tkaniny te zaliczają się do grupy tkanin wielkowzorzystych.

Dzięki zastosowaniu splotów autorskich możliwe było uzyskanie unikatowej kolorystyki, wyjątkowej w tego rodzaju tkaninach. Produkt został wykonany z kolorowych przędz z włókien naturalnych (bawełny) oraz wiskozy bambusowej.

Tkaniny, tworzone w sposób tradycyjny, od wieków były i są do dziś nieodłącznym elementem liturgii Kościoła. Szaty liturgiczne i akcesoria liturgiczne zawsze wykonane były z najwyższej jakości tkanin. Aby pomóc wiernym w głębokim i owocnym przeżywaniu spotkania z Bogiem stworzyliśmy kolekcję tkanych, barwnych gobelinów. Dzięki wykorzystanej w produkcji metodzie tkackiej bardziej będą kojarzyć się z tradycyjnymi tkaninami liturgicznymi, sztandarami, niż ze współczesnymi formami marketingowo-reklamowymi.

Właśnie dlatego – z miłości do Kościoła i jego liturgii oraz z przekonania o wyjątkowości tego, co utkane –zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy tkane obrazy i gobeliny.

 

Wymiary: 197×96 cm
Skład: bawełna/CV bambus
Obraz jest wykończony do zawieszenia (konieczne zastosowanie relingów)

Kod produktu: CHRIST200

3000003674
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Jezus Miłosierny – Gobelin...

590,00 zł